fbpx
Young business woman working at the computer in cafe on the rock. Young girl downshifter working at a laptop at sunset or sunrise on the top of the mountain to the sea, working day.
Meie meeskonna idee juhindub arusaamast, et inimeste töö- ja eraelu korraldus on ajas palju muutunud ning sealjuures on kasvanud diginomaadide elustiili harrastavate arv.

Diginomaadide tervise- ja pensionikindlustus

Vira Suarez
Vira Suarez
Diginomaadide tervise- ja pensionikindlustus

Küll aga ei ole kehtivad sotsiaalteenuste struktuur muutunud tendentsiga kaasas käinud.

Reisimine ei ole enam ammu üksnes viis puhkamiseks ja vaba aja veetmiseks, vaid see on äri- ning tööstiil. Tehnoloogia kiire areng võimaldab töötada mistahes riigist ning ajatsoonist, võimaldades see-läbi üha rohkematel inimestel oma töötamist korraldada läbi interneti. Veel alles hiljaaegu oli reisimise ja töötamise ühildamine üksnes ilus unistus, kuid tänapäeval on see aina suuremat populaarsust koguv elustiil. Kõige selle juures seisavad diginomaadid silmitsi keerulise väljakutsega – kuidas tagada endale tugev tervise- ja pensionikindlustuse tagatis?

Fookus

Me otsime lahendust kahele põhiteenusele, millele on suur vajadus – tervisekindlustus ja pension. Me kõik jääme vanemaks ning iga päev on risk, et haigestume- seda olenemata sellest, kas oleme kunagi sünnimaalt lahkunud või kui palju on meil passis vabu lehti templijäljendi tegemiseks. Reaalsus on aga see, et need, kes on oma töö- ja eraelu ühildanud reisimisega, ei saa sama tervise- ja pensionikindlustuse tuge, nagu saavad neid traditsioonilisel moel töötavad. Terviseteenuste valdkond on üles ehitatud põhimõtetel, mis ei vasta uuele töö- ja eraelu korraldusele, jättes diginomaadid täielikult sotsiaalse toeta. Ning seda me tahame muuta! 

Kuidas?

Ravikindlustus ja pensionid on juba olemas nii avalikus kui ka erasektoris. Kumbki sektor pole aga ette valmistunud elukoha- ja töösuhete muutuseks, mis aga tavaliselt määrab ära, kuidas neid teenuseid pakutakse ja osutatakse. Plaanime koostöös erasektori partneritega ja valitsusasutuste toetusel luua teenuseid, mis on määratletud uue globaalse tööjõu vajadustega.

70744558_10156134212032142_2269276877426262016_o-1024x683