fbpx

Sisuelementide näidis

andreas-gucklhorn-mawU2PoJWfU-unsplash
Päisena võib kasutada sama slaiderit mis esilehel või ükskõik mis muud elementi
Hand holding recycled plastic chips as raw material in production.
Ma pole disainer, see leht pole väga hästi kokku pandud
Young business woman working at the computer in cafe on the rock. Young girl downshifter working at a laptop at sunset or sunrise on the top of the mountain to the sea, working day.
Aga annab ettekujutuse, kuidas haldus umbes käib

Peamine pealkiri
alampealkiri on pikem ja selline valik,

Esimene suur tekst

Nende lehtede haldamine võib olla veidi keeruline. Üritasin sisu builderi teha võimalikult paindlikuks, aga vaikesätted peaksid olema enam-vähem disaini jä
mobiilipealkiri
veel üks rida

Esilehe plokid töötavad ka alamlehtedel

Mingi link

Nende lehtede haldamine võib olla veidi keeruline. Üritasin sisu builderi teha võimalikult paindlikuks, aga vaikesätted peaksid olema enam-vähem disaini järgi.

Jätsin teema loomisel n-ö baaslehe builderist mõned elemendid alles. Lihtne tekst.

Veergudes tekst. Nam nulla nunc, rutrum eu nisl nec, consequat tempor sapien. Quisque laoreet interdum blandit. Donec sed elit massa. Ut feugiat viverra mauris quis hendrerit. Pellentesque ultricies, elit vitae scelerisque tincidunt, velit urna maximus massa, ac dictum purus diam et mauris. Nam feugiat tristique enim eu sollicitudin. Vestibulum nibh tortor, laoreet a lacinia non, pulvinar et nisl.

Veergude arv ja laius on muudetav. Nam nulla nunc, rutrum eu nisl nec, consequat tempor sapien. Quisque laoreet interdum blandit. Donec sed elit massa. Ut feugiat viverra mauris quis hendrerit. Pellentesque ultricies, elit vitae scelerisque tincidunt, velit urna maximus massa, ac dictum purus diam et mauris.

Used cardboard and paper for recycling, secondary raw materialsandreas-gucklhorn-mawU2PoJWfU-unsplashbernd-dittrich-eCc7FjMoR74-unsplash

Tekst + meedia

See on üks neist elementidest, mida disainis polnud.

See on disaineri ja sisutoimetaja otsustada, kas neid on vaja ja kas stiil sobib.

Elementidel on lisavalikuid ka küljes, mida kõiki siin ei demonstreeri. Näiteks see on tavalise teksti plokk, aga sisu on containerist veidi kitsam. Panin teksti keskjoondusega, aga võib ka vasakjoondusega teha. Enamus tekste on wysiwyg editoris.

Hand holding recycled plastic chips as raw material in production.Young business woman working at the computer in cafe on the rock. Young girl downshifter working at a laptop at sunset or sunrise on the top of the mountain to the sea, working day.Shot of pretty young woman shopping online with credit card and laptop while sitting on sofa at home.Girl paying by phone for the tram ticket. Payment by phone.

Elementide ülemisi ja alumisi vahesid saab muuta

Tekst + meedia on tavaliselt lehtedel üsna palju kasutuses, võibolla selle stiili natuke kohandada? See nupp on vist näiteks liiga suur siia elementi:

Loe midagi edasi

Võib kasutada ka tavalisi gutenbergi elemente. Builder ise on samuti sisuliselt gutenberg element, seega builderi ja gutenbergi elemente saab vaheldumisi kasutada. Kuna ühtlane stiil tundub olevat oluline, vajavad elemendid võibolla muudatusi. Gutenbergi elemendid ei toeta animatsioone ja jäävad sisust seetõttu silma paistma.

Pluginatega on võimalik gutenbergi plokke juurde laadida. Sellega tasub ettevaatlik olla, sest mõni plugin võib lehe jõudlusele väga halvasti mõjuda. Ka pluginaga pandud plokid ei toeta animatsioone (kui see pole neil omalt poolt sisse ehitatud).

Juurde lisatud plokid võivad ka css muudatusi nõuda, kuna lehe sisu pole tehniliselt standardse containeri sees. Täislaiuses builderi elementide tõttu ei saa seda teha.

Pealkirjad võivad olla erineva suurusega ja tumedat värvi
Vaikevariant on loomulikult see, mis disainis oli