fbpx
milad-fakurian-3jKKdDZQjWs-unsplash

Accelerate Estonia otsib turundusspetsialisti

Avaldatud
20. veebr. 2024
Jaga

Eesti riiklik innovatsioonilabor Accelerate Estonia otsib oma meeskonda tegusat turundusspetsialisti, kes aitaks viia meie projektid miljonite silmapaaride ette.

Mis on Accelerate Estonia?

Accelerate Estonia on Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi poolt ellu kutsutud Eesti riiklik innovatsioonilabor, mis kujundab seadusandlust, selleks, et võimaldada innovaatiliste lahenduste turule jõudmist. Me eemaldame ettevõtjate teelt regulatiivsed tõkked, avades tee innovaatilistele lahendustele. Loome uusi turuvõimalusi, mis toovad kasu nii ettevõtjatele, kogu selle sektori tööstusharule kui ka Eesti riigile. Meie laiem eesmärk on tõsta Eestit esile kui uuenduslike tehnoloogiate testimisplatvormi ning tuua selle kaudu Eesti riigile ja rahvale majanduslikku kasu.

Milline oleks sinu roll?

Turundusspetsialisti põhifookus meeskonnas on programmi projektide tutvustamine laiemale avalikkusele ja seotud huvigruppidele läbi erinevate turundustegevuste. Accelerate Estonia projektid on tihtipeale oma olemuselt komplekssed ning eeldavad põhjalikku analüüsi ja copywriting oskust, kuid just see muudab töö Accelerate Estonias huvitavaks. Saad süvitsi sukelduda finantsmaailmast toidutehnoloogiasse, ravimiturust veesüsteemidesse ning kõike seda kommunikeerida nii eesti kui inglise keeles.

Sinu töö oleks koostöös ülejäänud programmi meeskonnaga, peaasjalikult koostöös valitsussuhete- ja kommunikatsiooni juhi ning operatsioonide juhiga, ette valmistada ja läbi viia kommunikatsiooni ning turundustegevusi tutvustamaks programmi ennast kui ka selle erinevaid projekte ning nende arenguid. Programmi kommunikatsiooni laiem eesmärk on leida Accelerate Estoniasse uusi ettevõtteid nii Eestist kui üle maailma. Samuti aitad meeskonnal korraldada meie sündmusi, koostada infomaterjale ning hallata meie infokanaleid.

Keda me otsime?

Otsime tegusat ja asjalikku spetsialisti, kes ei karda käiseid üles käärida ja süvitsi analüüsida kompleksseid teemasid, et muuta need lugejate jaoks hoomatavaks ja huvitavaks. Kaks peamist omadust, mida Sul selles töös vaja läheb on oskus projekte juhtida ning oskus tabavalt kirjutada nii eesti kui inglise keeles, kõik muu on boonus, mida võid kindlasti kandideerimisel esile tõsta, kuid erioskuseid saame alati täiendavalt välistelt partneritelt juurde tellida.

Mida me pakume?

Kandideeri

Kui see kõlab nagu midagi Sulle, siis saada hiljemalt 10. märtsiks 2024 meie operatsioonide juhile (Joosep Kään, joosep@accelerateestonia.ee) oma CV koos motivatsioonikirjaga, milles kirjeldad, miks just Sina sobiksid sellesse rolli ning millised oskused ja isikuomadused aitavad Sul selles särada.