fbpx
pablo-hermoso-QcHWYMPk-5I-unsplash

Jokker

Missiooni kirjeldus

2020. aasta näitas ilmekalt, et tuleb valmis olla ka ootamatusteks. Märtsis 2020 tõmbas Accelerate Estonia tiim käima kriisihäkkide seeria ning ad hoc panustasime tiimidesse, mis olid võimelised kriisisituatsioonis kiiret leevendust tooma.

Me ei tea veel, mida toob 2021. aasta, kuid peame alati olema valmis kiirelt reageerima mis tahes Eestile olulisele võimalusele. Seega, kui Sul on välja pakkuda jokker, mis Accelerate Estonia teiste väljakutsetega ei sobitu, siis räägime.

Missiooni toetajad avalikus sektoris

Seda me ei tea kunagi ette. Ütle Sina – millise poliitikakujundaja jaoks on Su idee murranguline, pakiline ja tähtis. Kui Sina leiad esmase toetuse neilt, kes ideed peavad aitama avalikus sektoris ellu viia, siis on meil kindlasti vaja põhjalikku omavahelist vestlust. 

Missiooni nõukogu liikmed

Viljar Lubi
aE idee autor
Siim Sikkut
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
Karoli Hindriks
Jobbatical
Taimar Peterkop
Riigikantselei
Heidi Kakko
BaltCap
Marko Russiver
&Tribe

Miks just nüüd?

  • 2020. aasta näitas, et koos tehnoloogiasektoriga suudab Eesti sekkuda kiirelt ja efektiivselt. Alanud aasta ja järgnevad aastad ei ole selles suhtes erinevad.
  • Tänu põhjalikule tööle 2020.a. teises pooles teame, et olulised väljakutsed alanud aastal kindlasti seonduvad rohepöörde ja vaimse tervisega. Aga pakilisi probleeme ja võimalusi on ka teistes valdkondades – ligipääsetavus, tööturu tulevik, küberturvalisus, linnakeskkondade kujundamine, e-riigi ekspordi hüppeline kasvatamine, …  
  • Tähtsaim on, et särtsakad ideed, mis nõuavad avaliku sektori tähelepanu ja panust, jõuaksid õigel ajal fookusesse. Kui Sul on idee, mille rakendamise aeg on just nüüd ja praegu, siis aE! wild card on valmis igast mastist mõtetele.
Kandideeri programmi

Tahad veel rohkem teada? Vaata meie KKK lehte siin.